Autem na Ještěd po objízdné trase

Od pondělí 20.7. je uzavřena silnice z Liberce - Horního Hanychova na Výpřež. Autem lze na Ještěd vyjet po objízdné trase přes obec Světlá pod Ještědem. Další možností, jak se dostat na Ještěd, je kabinová lanovka na vrchol nebo sedačková lanovka Skalka. K lanovce se lze autem dostat bez omezení.

Více informací

Naše pokoje

Ubytování na Ještědu je velký zážitek. Z každého pokoje je výhled, který vám jinde nenabídnou. A i v mlze si pobyt můžete užít - kde jinde vás nechají proletět se kosmickou raketou? Výběrem pokoje u nás nemůžete udělat chybu.

Prohlédnout

Restaurace

Restauraci na Ještědu otvíráme každý den v 11 hodin. Přes den můžete objednávat z denního menu chutná jídla s kratší dobou přípravy. Oproti tomu večer, kdy denní ruch upadá a atmosféra se mění, přichází večerní menu, ze kterého si vyberou i milovníci specialit. Na Ještědu jsou i další možnosti, jak se občerstvit.

podrobnosti

RESTAURACE NAD OBLAKY

V hotelu jsme spali 20-21.10.19 a byli jsme moc spokojeni. Nádherný výhled měli jsme štěstí na hezké počasí. Večer …

Jana Linková

Vážení přátelé,do Liberce a na Ještěd jsem jezdil jako kluk s rodiči a na školní výlety někdy od poloviny sedmdesátých …

Ivan Dufek

Vřele doporučujeme ubytování v hotelu Ještěd. Nadstandardní přístup celého personálu, výtečná kuchyně, krásný pokoj. …

Lucie Sojáková

Bylo to až k dojetí, jak milého přijetí, dočkali jsme se u vás hned, sotva jsme dojeli na Ještěd. Ubytování jak krásný …

Karel Čermák

Dobrý den, děkujeme za moc krásný pobyt. Hotel se nám moc líbil. Pokoje jsou krásné a možnost trávit na Ještědu rána i …

Manželé Doleželovi

Hodnocení hostů

Zdejší počasí je divočina

Často je tu každou chvíli jinak, často úplně opačně, než dole ve měste.
Mrkněte se na aktuální počasí rovnou z našeho okna. Pokud tedy není zrovna zamrzlé...

počasí a webkamera

Co se děje nového?

Zůstaňte s námi ve spojení. A třeba nám i pošlete svůj zážitek z Ještědu. 
 

Facebook   Instagram

Dárkové vouchery

Darujte voucher na Ještěd - po jeho zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher hned vytisknout. Uplatnit ho lze na ubytování či služby restaurace. Využití najde jak v rodině tak jako originální dárek pro vaše obchodní partnery.

Koupit voucher

Historie budovy

Stavba Ještědu vzbudila obrovský ohlas u nás i ve světě, a to nejen kvůli svému jedinečnému tvaru, ale také pro svá unikátní technická řešení. Při stavbě v 70. letech autoři použili několik úplně nových technologií a materiálů.

Historie

Kde nás najdete

Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česko | Tel. +420 485 104 291