Restaurace v pátek jen do 14:00

Vážení hosté, restaurace na Ještědu je v pátek 22.9. otevřena jen do 14 hod.

Potom bude určena pro soukromou akci. Obsloužíme vás ale v BISTRU na ochozu,

a to podle zájmu návštěvníků až do večera.

Děkujeme za pochopení.

Naše pokoje

Ubytování na Ještědu je velký zážitek. Z každého pokoje je výhled, který vám jinde nenabídnou. A i v mlze si pobyt můžete užít - kde jinde vás nechají proletět se kosmickou raketou? Výběrem pokoje u nás nemůžete udělat chybu.

Prohlédnout

Restaurace

Restauraci na Ještědu otvíráme každý den v 11 hodin. Přes den můžete objednávat z denního menu chutná jídla s kratší dobou přípravy. Oproti tomu večer, kdy denní ruch upadá a atmosféra se mění, přichází večerní menu, ze kterého si vyberou i milovníci specialit. Na Ještědu jsou i další možnosti, jak se občerstvit.

podrobnosti

RESTAURACE NAD OBLAKY

Dárkové vouchery

Darujte voucher na Ještěd - po jeho zaplacení si budete moci vybrat z několika vzhledů a voucher hned vytisknout. Uplatnit ho lze na ubytování či služby restaurace. Využití najde jak v rodině tak jako originální dárek pro vaše obchodní partnery.

Koupit voucher Prodloužit platnost voucheru

Slavíme 25 let na Ještědu

Jsme tu s vámi už 25 let. Jako firma jsme v hotelu a restauraci na Ještědu začali působit v roce 1996 a na oslavu jsme v lednu a v únoru 2022 věnovali  stovky rezervací s 25% nebo i 50% slevou. V každém případě jsme vděční za každý den, kdy je hotel plný hostů - starat se o vás a vytvářet tu pravou atmosféru je naše největší radost.

Jsme také rádi, že Ještěd dnes bez nejmenších pochyb patří hlavě návštěvníkům z Česka. Pamatujeme doby, kdy to tak rozhodně nebývalo, ale ty už jsou dávno pryč. A ještě více jsme poctěni, když jsou mezi našimi hosty - a že mezi nimi jsou - lidé z Liberce nebo blízkého okolí. Těšíme se brzy opět nashledanou!

Rezervovat
Dobrý den. Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat. Dne 23.7.2023 jsme navštívili Ještěd a vaši restauraci. Zážitek …

Marie Frydrychová

Ještěd jsem si přála navštívit léta a letos nám návštěva konečně vyšla. Strávily jsme s maminkou 1 noc v retro pokoji, …

Dominika

Byli jsme zde ubytovaní na 2 noci v oblacích a bylo to něco nádherného. Kuchyně naprosto skvělá, veškerý personál milý …

Tomáš & Andrea

Dobrý den, byli jsme na Ještědu z 21.12 na 22.12. a vše bylo v naprostém pořádku. Případným hotelovým hostům …

Marta Korousová

Dobrý den, děkujeme za nádherný zážitek u Vás. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zaměstnancům hotelu, od mladíka …

Petr Kůs

Hodnocení hostů

Zdejší počasí je divočina

Často je tu každou chvíli jinak, často úplně opačně, než dole ve měste.
Mrkněte se na aktuální počasí rovnou z našeho okna. Pokud tedy není zrovna zamrzlé...

počasí a webkamera

Co se děje nového?

Zůstaňte s námi ve spojení. A třeba nám i pošlete svůj zážitek z Ještědu. 
 

Facebook   Instagram

Historie budovy

Stavba Ještědu vzbudila obrovský ohlas u nás i ve světě, a to nejen kvůli svému jedinečnému tvaru, ale také pro svá unikátní technická řešení. Při stavbě v 70. letech autoři použili několik úplně nových technologií a materiálů.

Historie

Kde nás najdete

Horní Hanychov 153 | Liberec 8 | Česko | Tel. +420 485 104 291