Restaurace

Restaurace je otevřena denně od 10 hodin s nápoji a polévkou, od 11 hodin s plnou nabídkou jídel. Běžně se restaurace zavírá pro veřejnost ve 22 hodin, pro ubytované o půlnoci. Sezónně také otvírá Bistro 1012 na ochozu od 9 do 17 hodin a v létě je za hezkého počasí k dispozici i venkovní občerstvení Rohanka od 9 hodin. V létě si na terase můžete nově koupit i výbornou kopečkovou zmrzlinu od vyhlášeného regionálního dodavatele.

Přes den jsme připraveni i na větší množství turistů a návštěvníků (DENNÍ MENU), večer si vyberete i z jídel dle nových gurmánských trendů (VEČERNÍ MENU).

DENNÍ MENU VEČERNÍ MENU

Rezervace stolů

Vždy bude lepší, když si svůj stůl rezervujete předem. Zejména večer, pokud plánujete slavnostnější večeři a nechcete nic ponechat náhodě. Nejlépe bude, když nám zavoláte a domluvíte se s námi přímo.

Rezervace přijímáme v čase od 9:00 do 20:00, stůl lze rezervovat na čas nejdéle do 12:30 a poté opět od 16:00 dál. V době oběda je restaurace většinou plná a stůl rezervovat nelze. Děkujeme za pochopení. 

Pro rezervaci volejte na tel. +420 731 658 045

Vychovaní psi do restaurace mohou. 

Svatby a oslavy

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Těší nás, pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby. Aby váš velký den proběhl hladce a zároveň neomezoval jiné lidi, sepsali jsme body, které je nutné při plánování svatby na Ještědu mít na mysli.

Svatby na Ještědu

A co takhle zůstat na noc

Dobré jídlo nebo slavnostní večeře jsou fajn. Co ale rezervovat rovnou pokoj, abyste po večeři už nikam nemuseli? Hotelové pokoje jsou v sezóně - hlavně v létě - brzo vyprodané. Mimo hlavní sezónu, tedy od podzimu do jara většinou volný pokoj najdete. Navíc ceny mimo sezónu strmě padají dolů. Čekat na vás bude pohodlná postel a ráno skvělá snídaně nad oblaky...

podívat se na rezervace