Restaurace

Restaurace je otevřena denně od 11 hodin. Běžně se restaurace zavírá pro veřejnost ve 22 hodin, ale pokud jsou vládou vyhlášená mimořádná opatření, řídíme se jimi a zavírací dobu restaurace upravujeme. Sezónně také otvírá Bistro 1012 na ochozu od 9 do 18 hodin a v létě je za hezkého počasí k dispozici i venkovní občerstvení Rohanka od 10 do 18 hodin. V létě si na terase můžete nově koupit i výbornou kopečkovou zmrzlinu od vyhlášeného regionálního dodavatele.

Přes den jsme připraveni i na větší množství turistů a návštěvníků (DENNÍ MENU), večer si vyberete i z jídel dle nových gurmánských trendů (VEČERNÍ MENU).

DENNÍ MENU VEČERNÍ MENU

Svatby a oslavy

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Těší nás, pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby. Aby váš velký den proběhl hladce a zároveň neomezoval jiné lidi, sepsali jsme body, které je nutné při plánování svatby na Ještědu mít na mysli.

Svatby na Ještědu

Rezervace stolů

Vždy bude lepší, když si svůj stůl rezervujete předem. Zejména večer, pokud plánujete slavnostnější večeři a nechcete nic ponechat náhodě. Nejlépe bude, když nám zavoláte a domluvíte se s námi přímo.

Rezervace přijímáme v čase od 9:00 do 20:00, stůl lze rezervovat na čas nejdéle do 12:30 a poté opět od 16:00 dál. V době oběda je restaurace většinou plná a stůl rezervovat nelze. Děkujeme za pochopení. 

Pro rezervaci volejte na tel. +420 731 658 045

Restaurace je otevřena každý den od 11 hodin do půlnoci, při mimořádných opatřeních vlády zavírací dobu upravujeme. Restaurace je uzavřena pouze jeden den v roce, a to 24.12. 

Vychovaní psi do restaurace mohou. 

A co takhle zůstat na noc

Dobré jídlo nebo slavnostní večeře jsou fajn. Co ale rezervovat rovnou pokoj, abyste po večeři už nikam nemuseli? Hotelové pokoje jsou v sezóně - hlavně v létě - brzo vyprodané. Mimo hlavní sezónu, tedy od podzimu do jara většinou volný pokoj najdete. Navíc ceny mimo sezónu strmě padají dolů. Čekat na vás bude pohodlná postel a ráno skvělá snídaně nad oblaky...

podívat se na rezervace