Restaurace

Restaurace je otevřena denně od 11 hodin. Běžně se restaurace zavírá až o půlnoci, ale pokud jsou vládou vyhlášená mimořádná opatření, řídíme se jimi a zavírací dobu restaurace upravujeme. Sezónně také otvírá Bistro 1012 na ochozu od 9 do 19 hodin a v létě je za hezkého počasí k dispozici i venkovní občerstvení Rohanka od 10 do 19 hodin.

Přes den jsme připraveni i na větší množství turistů a návštěvníků (DENNÍ MENU), večer si vyberete i z jídel dle nových gurmánských trendů (VEČERNÍ MENU).

Svatby a oslavy

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Těší nás, pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby. Aby váš velký den proběhl hladce a zároveň neomezoval jiné lidi, sepsali jsme body, které je nutné při plánování svatby na Ještědu mít na mysli.

Svatby na Ještědu

Rezervace stolů

Vždy bude lepší, když si svůj stůl rezervujete předem. Zejména večer, pokud plánujete slavnostnější večeři a nechcete nic ponechat náhodě. Nejlépe bude, když nám zavoláte a domluvíte se s námi přímo.

Rezervace přijímáme v čase od 9:00 do 20:00.

Pro rezervaci volejte na tel. +420 731 658 045

Restaurace je otevřena každý den od 11 hodin do půlnoci, při mimořádných opatřeních vlády zavírací dobu upravujeme. Restaurace je uzavřena pouze jeden den v roce, a to 24.12. 

Vychovaní psi do restaurace mohou.