Jídelní lístek

Hostům a návštěvníkům restaurace Ještěd nabízíme profesionální kuchyni. Přes den jsme připraveni i na větší množství turistů a návštěvníků (DENNÍ MENU), večer si vyberete i z jídel dle nových gurmánských trendů (VEČERNÍ MENU). Podívejte se, co vám na vrcholu Ještědu nabídneme. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý. 

Denní menu Večerní menu

Svatby a oslavy

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Těší nás, pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby. Aby váš velký den proběhl hladce a zároveň neomezoval jiné lidi, sepsali jsme body, které je nutné při plánování svatby na Ještědu mít na mysli.

Svatby na Ještědu

Rezervace stolů

Vždy bude lepší, když si svůj stůl rezervujete předem. Zejména večer, pokud plánujete slavnostnější večeři. Oproti tomu o víkendech a svátcích bývá restaurace během hlavního času oběda často tak plná, že bychom nebyli schopni udržet prázdná místa. V takovém případě bychom pro vás stůl rezervovat nemohli. Nejlépe bude, když nám zavoláte a domluvíte se s námi dle situace. Uděláme vše, co bude v našich silách.

Rezervace přijímáme v čase od 9:00 do 20:00.

Pro rezervaci volejte na tel. +420 731 658 045

Uspořádání restaurace do kruhu vytváří jedinečnou atmosféru, ať už dorazíte na večeři, oběd, dobrou kávu nebo snídani. Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům a turistům, tak náročnějším hostům. Hotel a restaurace je ideálním místem pro svatební hostinu či firemní večírek, který se tak „nad oblaky“ stává velkým zážitkem.

Otevřeno máme po celý rok mimo jediný den v roce 24.12.
Otevírací doba: 10:00 - 24:00

Při cestě na Ještěd v zimním období autem myslete na to, že míříte na hory a budete potřebovat nejen zimní pneumatiky, ale pokud vaše auto nemá náhon na všechna čtyři kola, i sněhové řetězy. 

 Věděli jste, že ...

  • Kapacita restaurace je 120 míst?
  • Kapacita kavárny a baru je 50 míst?
  • Zvířata jsou v restauraci vítána?