Jídelní lístek

Hostům a návštěvníkům restaurace Ještěd nabízíme profesionální kuchyni, zaměřenou na turistický ruch návštěvníků vysílače a hotelu (DENNÍ MENU), ale i na nové gurmánské trendy a kvalitu regionálních surovin (VEČERNÍ MENU). Podívejte se, co vám na vrcholu Ještědu nabídneme. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý. Jídelní lístek pro vás připravil náš šéfkuchař Dominik Veselý.

Denní menu Večerní menu

Svatby a oslavy

Vrchol hory Ještěd vždy lákal k velkým činům. Těší nás, pokud jste si jej vybrali jako místo vaší svatby. Aby váš velký den proběhl hladce a zároveň neomezoval jiné lidi, sepsali jsme body, které je nutné při plánování svatby na Ještědu mít na mysli.

Svatby na Ještědu

Rezervace stolů

Vždy bude lepší, když si svůj stůl rezervujete předem. Zejména večer, pokud plánujete slavnostnější večeři. Oproti tomu o víkendech a svátcích bývá restaurace během hlavního času oběda často tak plná, že bychom nebyli schopni udržet prázdná místa. V takovém případě bychom pro vás stůl rezervovat nemohli. Nejlépe bude, když nám zavoláte a domluvíte se s námi dle situace. Uděláme vše, co bude v našich silách.

Rezervace přijímáme v čase od 9:00 do 20:00.

Pro rezervaci volejte na tel. +420 731 658 045

It is our pleasure to welcome you in our restaurant. The unique circle arrangement of the restaurant creates a unique atmosphere, whether you arrive for dinner, lunch, a cup of good coffee or breakfast. The overall concept of the interior design is projected to suit common visitors and tourists, as well as more demanding guests.

We are open throughout the year except for the only one day, which is 24th December.
Opening hours: 10:00-24:00

Did you know that ...

  • The capacity of the restaurant is 120 seats?
  • The capacity of the Café and the bar is 50 seats?
  • Pets are welcome in the restaurant?