Najdete nás snadno

Když dáváte přednost klasice...

HOTEL JEŠTĚD
Horní Hanychov 153
460 08 Liberec 8
Česká republika

Napište nám

Pracovní příležitosti

Přidejte se k týmu, který vede restauraci a hotel na Ještědu už víc jak 20 let. Podle recenzí hostů je za námi vidět dobře odvedená práce, která má smysl.

Hledáme

Press Kit

Píšete o Ještědu a chybí vám oficiální fotky? Potřebujete naše logo?

Soubory ke stažení

Jak se k nám dostanete?

AUTEM
Ze silnice E442 cestou přes hlavní vlakové nádraží přijedete k viaduktu (Žitavská ulice), cesta na Ještěd je zde již značená. Z Horního Hanychova se již dostanete na Ještěd snadno po silnici směrem na Křížany. U parkoviště Výpřež je nutné odbočit vlevo a za pár minut budete již přímo u hotelu.

VLAKEM
Z hlavního nádraží vystoupíte před budovu, kde se nachází tramvajová zastávka „Nádraží“. Tramvají číslo 3 dojedete až do Horního Hanychova. Na konečné tramvaje se můžete vydat k lanovce po silnici nebo lesní stezce (15 minut chůze). Kabinová lanovka Vás vyveze k hotelu Ještěd.

PEŠKY
Na Ještěd můžete pěšky přijít po modré turistické značce z Horního Hanychova nebo červené turistické značce z Horního Hanychova (přes Pláně pod Ještědem) až na vrchol k našemu ubytovacímu zařízení.

LANOVKOU
Z Horního Hanychova (konečná tramvaje) se ke kabinové lanovce vydejte podél centrálního parkoviště. Vpravo se odbočuje na lesní cestu, která Vás dovede ke spodní stanici lanovky. Je možné využít i cestu po silnici. Kabinovou lanovkou budete během 4 minut dopraveni téměř před hotel.