Press-kit pro tisk a média

Fotografie ve vysokém rozlišení

Připravili jsme pro Vás fotografie ve vysokém rozlišení pro použití v tisku ale i kdekoli jinde.

Hotel Ještěd apartmán | autor: Šimon Pikous
Hotel Ještěd apartmán | autor Šimon Pikous
Hotel Ještěd - pokoj Comfort | autor Aleš Jungmann
Hotel Ještěd - večerní Ještěd s Libercem | autor Aleš Jungmann
Hotel Ještěd - lanovka | autor Milan Drahoňovský
Hotel Ještěd budova v noci | autor Milan Drahoňovský

* fotky můžete v souvislosti s hotelem Ještěd využít jakkoli zdarma, při uvedení názvu hotelu či webových stránek. Kromě zdroje je nutné správně uvést i jméno autora, které se zobrazí při najetí myší na konkrétní náhled fotky. 

Informace o hotelu Ještěd

Společnost Ještěd spol.s r. o. byla založena již v roce 1996 a od stejného roku je nájemcem a správcem hotelu Ještěd, který provozuje až do současné doby.

Firma se vyvinula z podniku se 6 zaměstnanci, pracujícími v roce 1994 na hotelu Premiér, na současnou střední firmu s více než 50 kmenovými zaměstnanci a strukturou, která umožňuje pružně reagovat na sezónní výkyvy a poptávku služeb. Součástí firemního know - how je kvalitní síť smluvních partnerů a dodavatelů. Společnost je také od prvního roku převzetí správy hotelu pravidelně v zisku.

Ve spolupráci s úřady a místní samosprávou organizuje firma Ještěd, spol. s.r.o. každoročně návštěvy významných osob z tuzemska i zahraničí. Pořádají se zde také každoroční akce, které mají na Ještědu mnohaletou tradici i podporu.

Kromě běžného provozu hotelu se Ještěd spol.s r. o. angažuje prostřednictvím spolku JEŠTĚD 73 v postupné obnově původního zařízení a zachování původního vyznění hotelu.

Hotel Ještěd je svojí koncepcí neobyčejným stavebním dílem. Pro svoji jedinečnou architekturu získal Ještěd mezinárodní Perretovu cenu, stal se národní kulturní památkou a stavbou století.

Soubory ke stažení