Silvestr 2019

Poslední den v roce je vždy jen jeden! Prožijte ho na Ještědu s velkým nadhledem - součástí pobytu jsou vstupenky na silvestrovský večer! Pobyt si můžete prodloužit za výhodnou cenu. 

Detaily

Vánoce na Ještědu

NOVĚ V PRODEJI ONLINE - klikněte na REZERVOVAT

Štedrý den může mít mnoho podob. Nechte o sebe pečovat - o večeři i úklid se tentokrát postaráme my. Vy budete jen realxovat a užívat si. Speciálním bonusem pobytu na Štedrý den bude prohlídka Ještědu vedená ředitelem hotelu. Pobyt v prodeji od 5.10.2019 online či přes receoci hotelu Ještěd.

Podrobnosti

Romantický balíček

Pobyt pro dva na dvě noci. Součástí pobytu je večeře pro dva, prostřený stůl a sekt. Nádherný zážitek z mimořádného místa.

Detaily

Senior Plus

Výjimečný pobyt pro dva seniory na dvě noci. Možnost využít zapůjčení nordických vycházkových holí a kávová pauza se štrůdlem, kávou nebo čajem jsou součástí pobytu.

Detaily

Nevšední víkendový pobyt 13.-15.září 2019

PRO ROK 2019 VYPRODÁNO!

Můžete strávit nevšední víkendový pobyt v hotelu na Ještědu během 46. Oslav Ještědu, které letos proběhnou v osbotu 14.9. Budete jako první na místě u všech částí programu. Součástí pobytu je automaticky také časová vstupenka na prohlídku vysílače