Obchodní podmínky pro zakoupení vstupenky online

 1. Objednávku kupující uzavírá se subjektem JEŠTĚD, spol. s r.o., IČ: 25008552, který je pořadatelem akce.
 2. Objednávka vstupenky se provádí online přes webové stránky jested.cz. Pokud bude objednávka úspěšná, kupující bude přesměrován na platební bránu pro zaplacení a dokončení objednávky.
 3. Vstupenku lze uhradit pouze online platební kartou přes zabezpečenou platební bránu.
 4. Po zaplacení kupující obdrží e-mail se souborem pdf s počtem vstupenek dle objednávky a souborem pdf s doprovodnými informacemi k večeru. Každá vstupenka má unikátní kód.
 5. Součástí vstupenky jsou všechny vyznačené služby vč. jízdy lanovkou v uvedených časech.
 6. Vstupenku nelze směnit za peníze nebo ji vrátit.
 7. Po zaplacení může kupující vstupenku vytisknout na své tiskárně. Pořadatel akceptuje předložení vstupenky v elektronické podobě v původním souboru pdf.
 8. Jakýkoliv zásah do grafické podoby vstupenky má za následek její neplatnost.
 9. Ještěd spol. s r.o. neodpovídá za žádné obtíže, které vzniknou neoprávněným použitím nebo zkopírováním vstupenky. Tu je nutno uchovávat v bezpečí a chránit proti zneužití. Vstup bude umožněn pouze na základě této vstupenky, jež projde jako první kontrolou u vchodu. Pokud někdo z příchozích předloží stejnou vstupenku či její kopii, nebude mu vstup na akci umožněn.
 10. Vstupenka platí do 1.1.2020 a opravňuje držitele ke vstupu na akci pořádanou hotelem Ještěd včetně využití všech služeb uvedených na vstupence a doprovodném textu.
 11. Objednáním vstupenky online a jejím uplatněním kupující potvrzuje, že se seznámil se zněním těchto podmínek, že jim rozumí a že je bez výhrad akceptuje.

Tyto podmínky byly aktualizovány 08.11.2019