Výhody k ubytování a informace

Co je nezbytné mít při příjezdu do hotelu (aktualizováno 15.9.2021)

Vládní nařízení vyžaduje, aby se host starší 6 let při příjezdu prokázal na recepci splněním jedné z následujících podmínek:

  • negativní PCR test ne starší než 7 dnů před příjezdem do hotelu, doložený zprávou z odběrového centra či certifikátem,
  • negativní antigenní test ne starší než 72 hodin před příjezdem do hotelu, doložený zprávou z odběrového centra certifikátem, příp. čestným prohlášením o testování ve škole,
  • potvrzení, že host prodělal covid-19, uplynula doba povinné izolace a od prvního pozitivního testu (laboratorně ověřeného) neuplynulo více jak 180 dní,
  • kompletní očkování, přičemž od druhé dávky musí uplynout 14 dní (prokazuje se kartičkou, obdrženou na očkovacím místě nebo certifikátem).
Podmínky připouštějí i možnost samotestování na místě, my však prosíme všechny hosty, aby nenechávali testování až po příjezdu k nám. V případě pozitivního výsledku (byť falešně pozitivního), nebudeme mít jinou možnost než rezervaci bez náhrady zrušit. Děkujeme za pochopení.

(Celé znění platných Mimořádných opatření MZČR jsou zveřejněny na portálu vlády o covidu.)

Další informace před příjezdem do hotelu

Check-in od 15:00 do 19:00 (v případě pozdějšího příjezdu kontaktujte, prosím, recepci)
Check-out do 10:30
Snídaně je zahrnuta v ceně každého pokoje. Podává se v Kavárně od 8:00 do 10:00.

Online check-in - nejsme dinousaři, a tak nabízíme další službu navíc. Máte-li možnost, využijte odkazu pro online check-in, který zasíláme pár dní před vaším příjezdem v e-mailu. Stačí vyplnit údaje všech hostů, což i vám nějakou chvíli zabere, vyhnete se ale frontám nebo čekání, pokud by přijelo více hostů ve stejný čas. Děkumeme!

Cesta k nám v zimě
Při cestě na Ještěd v zimním období autem myslete na to, že míříte na hory a budete potřebovat nejen zimní pneumatiky, ale pokud vaše auto nemá náhon na všechna čtyři kola, i sněhové řetězy.

Pejskové
Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, za psa na hotelovém pokoji zaplatíte 500 Kč/noc.

Parkování zdarma
Ubytovaní hoteloví hosté neplatí parkovné v rámci celého svého pobytu pro 1 auto na 1 pokoj. U ostatních návštěvníků je parkoviště zpoplatněno v ceně 200 Kč/auto/den a 100 Kč/motocykl/den.

Myslíme i na vaše děti
V hotelu je možné bezplatné zapůjčení dětských postýlek - při objednání alespoň den předem.
Při ubytování dítěte do 2 let pobyt zdarma.
Pro dítě do 3 let pobyt zdarma s příplatkem za snídani 80 Kč*.
Pro dítě 4 až 6 let příplatek 400 Kč*.
Akce platí pouze při zaplacení rezervovaného pokoje v plné výši, tato nabídka neplatí pro silvestrovský pobyt.

* příplatky budou účtovány při příjezdu na recepci hotelu

Celková kapacita hotelu Ještěd
Hotel na Ještědu má kapacitu 1 apartmá a 12 dvoulůžkových pokojů, rozšířenou o 1 rodinné apartmá a 8 dvojlůžkových pokojů v turistické kategorii (společné sociální zařízení). Celková kapacita je 46 lůžek a 12 přistýlek.