Výhody k ubytování

Před příjezdem do hotelu

Check-in od 15:00 do 19:00 (v případě pozdějšího příjezdu kontaktujte, prosím, recepci)
Check-out do 10:30
Snídaně je zahrnuta v ceně každého pokoje. Podává se v Kavárně od 8:00 do 10:00.

Online check-in - nejsme dinousaři, a tak nabízíme další službu navíc. Máte-li možnost, využijte odkazu pro online check-in, který zasíláme pár dní před vaším příjezdem v e-mailu. Stačí vyplnit údaje všech hostů, což i vám nějakou chvíli zabere, vyhnete se ale frontám nebo čekání, pokud by přijelo více hostů ve stejný čas. Děkumeme!

Cesta k nám v zimě
Při cestě na Ještěd v zimním období autem myslete na to, že míříte na hory a budete potřebovat nejen zimní pneumatiky, ale pokud vaše auto nemá náhon na všechna čtyři kola, i sněhové řetězy.

Pejskové
Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, za psa na hotelovém pokoji zaplatíte 500 Kč/noc.

Parkování zdarma
Ubytovaní hoteloví hosté neplatí parkovné v rámci celého svého pobytu pro 1 auto na 1 pokoj. U ostatních návštěvníků je parkoviště zpoplatněno v ceně 200 Kč/auto/den a 100 Kč/motocykl/den.

Myslíme i na vaše děti
V hotelu je možné bezplatné zapůjčení dětských postýlek - při objednání alespoň den předem.
Při ubytování dítěte do 2 let pobyt zdarma.
Pro dítě do 3 let pobyt zdarma s příplatkem za snídani 80 Kč*.
Pro dítě 4 až 6 let příplatek 400 Kč*.
Akce platí pouze při zaplacení pultové ceny ve výši 100% (neplatí v kombinaci s dalšími akcemi), tato nabídka neplatí pro silvestrovský pobyt.

* příplatky budou účtovány při příjezdu na recepci hotelu

Další výhody k ubytování
Cenově výhodný vstup do bazénu v Liberci (adresa: Tržní náměstí 1338, Liberec 1) pro hosty ubytované na Ještědu - při úhradě vstupu na minimálně 1 hodinu hosté získávají 1 hodinu navíc zdarma.

Celková kapacita hotelu Ještěd
Hotel na Ještědu má kapacitu 1 apartmá a 12 dvoulůžkových pokojů rozšířenou o 1 rodinné studio a 8 dvojlůžkových pokojů v turistické kategorii (společné sociální zařízení). Celková kapacita je 46 lůžek a 12 přistýlek.